Drugi etap XXXVII Turnieju Recytatorskiego Jesienne Spotkania Recytatorów odbył się 23 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie. Poświęcony był recytacji utworów prozatorskich. W I kategorii, czyli klasy IV- VI konińskich szkół podstawowych naszą szkołę reprezentował Tymoteusz Łachacz z klasy IVb, a w kategorii: klasy VII- VIII konińskich szkół podstawowych i powiatuoraz III klasa gimnazjum udział wzięła Natalia Radke z klasy VII.Pierwsza część – turniej poświęcony recytacji poezji („Spotkania z Poezją”) odbył się 19 października 2018 w Młodzieżowym Domu Kultury. Prezentacje recytatorów oceniało jury w składzie: Elżbieta Gierasimow-Zakowany, Małgorzata Zasadzka, Hanna Kubacka Kujawińska. Nasi recytatorzy zaprezentowali się bardzo dobrze otrzymując nagrody również w tej części konkursowych zmagań. Turniej stanowi drugą część Konkursu o tytuł „Recytatora Jesieni 2018”. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że tytuł ten w swojej kategorii otrzymała Natalia, a Tymek zdobył wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

anatrad1

anatrad2