{phocagallery view=category|categoryid=955|imageid=12390|float=left|pluginlink=1}26.10.2018r. gościliśmy w naszej szkole grupę przedszkolną „Pszczółki”. Dzieci z przedszkola wraz z pierwszoklasistami uczestniczyły w Turnieju wiedzy i sprawności „Bezpieczny przedszkolak i uczeń”, który miał na celu utrwalenie wiedzy dotyczącej znajomości podstawowych zasad ruchu drogowego i wdrażanie do działań profilaktycznych na rzecz ochrony zdrowia i życia. Pierwszoklasiści realizują program  „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, w który znakomicie wpisały się konkurencje rozegranego turnieju. Podczas rywalizacji uczniowie i przedszkolaki wykazali się znajomością zasad ruchu drogowego, wiadomościami dotyczącymi bezpieczeństwa w czasie pobytu w szkole i poza nią należy oraz wiedzą nt. zachowania się w sytuacjach zagrożenia. Wszyscy uczestnicy turnieju umiejętnie ze sobą współpracowali i współdziałali w zespołach zadaniowych. Turniej zakończył się remisem. Każda grupa otrzymała dyplom oraz nagrodę książkową, a indywidualnie znaczek odblaskowy i kolorowankę dotyczącą bezpieczeństwa. Sponsorem nagród był dyrektor WORD w Koninie p. Piotr Korytkowski. Dziękujemy przedszkolakom i ich opiekunom za wspólną zabawę. Gratulujemy wiedzy i sprawności!