{phocagallery view=category|categoryid=495|imageid=6407|float=left|pluginlink=1}W II semestrze spotkaliśmy się  w Młodzieżowym Domu Kultury na Turnieju Świetlic, by zaprezentować  artystyczne umiejętności  w recytacji i małych formach teatralnych. W konkursie udział wzięły dzieci z 10 świetlic konińskich podstawówek.

 

Jury w składzie: Małgorzata Zasadzka, Katarzyna Galińska, Małgorzata Prządka i Jarosław Sparażyński wysłuchało z uwagą wszystkich dwudziestu prezentacji. W konkursie recytatorskim  naszą świetlicę reprezentowały: Liwia Salzman z kl.I – w  wierszu „Marsz do kosza” oraz Wiktoria Zakręta z kl. II, recytując wiersz, pt.:”Brr…”.Dziewczynki otrzymały dyplomy. Natomiast w Przeglądzie Małych Form Teatralnych, przedstawicielami naszej świetlicy byli uczniowie z klasy drugiej: Klaudia Krzyżak, Agata Naworska, Paulina Nowak, Natalia Radkei Michał Kąkolewski. Zaprezentowali się w inscenizacji wiersza pt.: „Jestem, kim chcę”, zdobywając w ogólnej punktacji 12 punktów dla naszej świetlicy i dyplomy za udział. Gratulujemywszystkim wykonawcom i zapraszamy do galerii zdjęć.
                           Opr. i zdjęcia: K. Okulska