{phocagallery view=category|categoryid=992|imageid=12938|float=left|pluginlink=1}Uczniowie z klas piątych (gr.2) i klasy siódmej (gr.2) w ogólnopolskim projekcie językowym „Wędrujący zeszyt”.W połowie września uczniowie klas Va i Vb oraz klasy VII przyłączyli się do drugiej edycji ogólnopolskiego projektu językowego „The notebook Walker secondedition”, w którym bierze udział ponad 50 szkół z całej Polski. Projekt jest realizowany od września 2019r. do maja 2020r. a jego celem jest wykorzystanie umiejętności pisania w języku angielskim w praktyce poprzez tworzenie wypowiedzi pisemnej, oraz przez wyznaczanie zadań dla uczniów z innych szkół, które są zamieszczane w wędrujących zeszytach. A wszystko to z wykorzystaniem języka angielskiego. Formy realizacji:
• pisemna (klasa lub grupa zakłada wspólny zeszyt w którym uczniowie piszą o swojej klasie i szkole oraz miejscowości, zadają dla kolejnej klasy temat do napisania w zeszycie oraz wspólnie wymyślają zadanie-wyzwanie dla klasy do której zostaną przesłane zeszyty)
• realizacja „challenge” jest dowolna: plastyczna, muzyczna, przy użyciu narzędzi IT. NASZE ZESZYTY I ZADANIA JUŻ GOTOWE!!!STARTUJEMY!:-)

IMG 20191014 091426