{phocagallery view=category|categoryid=335|imageid=4487|float=left|pluginlink=1}Test Wiedzy o Bezpieczeństwie

Nasi Pierwszoklasiści otrzymali  zaproszenie  do ogólnopolskiego TESTU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE. 23 listopada w ramach Klubu Bezpiecznego Puchatka odbywał się test, dzięki któremu dzieci mogły utrwalić wiadomości przekazane w trakcie spotkań klubu, podczas których razem z Puchatkiem poznawali wiedzę o tym, jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły oraz spędzić bezpiecznie czas w szkole i w domu.

TEST WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE obejmował 15 pytań w trzech aspektach – bezpieczeństwo w domu, w szkole i w drodze do szkoły. Przygotowany został  w formie pisemnej, jak i obrazkowej. Do każdego pytania podane były trzy odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa. Po zakończeniu testu dzieci otrzymały informację, ile poprawnych odpowiedzi wybrały, a także  mogły sprawdzić, które odpowiedzi są poprawne, a które nie.

                                                       Magdalena Maćkowiak