{phocagallery view=category|categoryid=80|imageid=1076|float=left|pluginlink=1}Test Kompetencji uczniów klasy VI

Dnia 05.04.2011r. w Szkole Podstawowej Nr 11 w Koninie odbył się sprawdzian napisany przez klasę VI. Nasi uczniowie stawili się punktualnie, w galowych strojach, z przyborami geometrycznymi i czarnymi długopisami. Na początku Przewodnicząca Komisji pani mgr Alina Zimna -Dyrektor Szkoły przywitała wszystkich uczniów, zapytała o samopoczucie, wyjaśniła kilka zagadnień i czas start… Uczniowie zaczęli pisać o godzinie 9:06. Sprawdzian trwał równą godzinę, czyli zakończył się o godz. 10:06. Sprawdzian przebiegał bez żadnych zakłóceń. Nad wszystkim czuwała komisja w składzie:
przewodnicząca sprawdzianu pani mgr Alina Zimna, z-ca przewodniczącej pani mgr Małgorzata Kaczorowska, gościnnie pan mgr Jakub Koszela – nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 4 w Koninie, członek komisji pani mgr Krystyna Okulska, pani mgr Wioletta Rzepecka oraz pani mgr Marlena Bartosik.

Wszystkim uczniom życzymy jak najwięcej punktów ze sprawdzianu i dalszych sukcesów.

oprac. mgr Marlena Bartosik