Zdjęcia przedstawiają uczniów, którzy grają w Jasełkach. Chłopcy przebrani są za pasterzy, dziewczynki za aniołów. Na krzesłach przy stajence siedzi Maryja i Józef.

Święta Bożego Narodzenia są wielkim darem dla nas. Bóg stał się człowiekiem, otworzył przed nami swoje ludzkie serce. Nie tylko choinki i prezenty, ale sam Jezus jest Podarunkiem dla nas, jest Tajemnicą naszego szczęścia. Dnia 19 grudnia w naszym kościele odbyły się Jasełka,  które stały się tradycją naszej szkoły. Wykonawcami przedstawienia byli  uczniowie klasy III.  Dziękujemy dzielnym aktorom za przygotowanie strojów i piękny występ. Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Jezus obdarza Was wieloma łaskami: zdrowiem, pragnieniem dobra, pokojem i radością na wszystkie dni Nowego Roku.