{phocagallery view=category|categoryid=467|imageid=5989|float=left|pluginlink=1}W dniu 23 stycznia rozegrany został szkolny turniej koszykówki. Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się 4 drużyny chłopców i 2 drużyny dziewcząt. Mecze rozegrano każdy z każdym. Na pochwałę zasługują dziewczynki które dzielnie walczyły z drużyną chłopców. Wszyscy zawodnicy pokazali ducha walki, chęć wygrywania i zabawy w duchu „fair play”.

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Damian Hybiak uczeń klasy V a najlepszą zawodniczką Hanna Tomaszewska uczennica klasy IV. I miejsce w turnieju zajęła drużyna w składzie: Oksiak Eryk, Maciej Matela, Dominik Trzaskowski z klasy VI, II miejsce: Woźniak Mateusz, Damian Hybiak, Dominik Banaszak z klasy V, III miejsce: Krysian Majkowski, Adrian Dopierała i Franek Dymek z klasy V, IV miejsce: Kacper Kraczyński, Kozłowski Szymon, Wiśniewski Hubert z klasy VI, V miejsce: Karbowa Paulina, Hania Tomaszewska, Kanecka Alicja, Krzyżak Wiktoria, VI miejsce: Marta Śliwińska, Marta Smółka, Dębowska Karina.

Opracowanie: Joanna Kucal