II Szkolny Maraton Teatralny „Wierszykowe granie na wiosny powitanie”

{phocagallery view=category|categoryid=663|imageid=8623|float=left|pluginlink=1}Rodzice naszych uczniów aktywnie włączyli się do przygotowań do II Szkolnego Maratonu Teatralnego „Wierszykowe granie na wiosny powitanie”. Piękne dekoracje – sceneria inscenizacji,  rekwizyty i stroje małych aktorów to ich dzieło!. M.Maćkowiak

 

 

Nietypowa lekcja wychowawcza

{phocagallery view=category|categoryid=638|imageid=8305|float=left|pluginlink=1} W miniony poniedziałek uczniowie klas IV-VI na lekcję wychowawczą zaprosili rodziców, aby wspólnie przygotować niespodzianki dla babci i dziadka. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. M. Bartosik

 

 

Zaprosiliśmy wspaniałych gości…

{phocagallery view=category|categoryid=637|imageid=8294|float=left|pluginlink=1} Nasi Rodzice stanęli na wysokości zadania i przygotowali przepiękną dekorację na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Koordynatorką dekoracji była p. Mariola Gostyńska. Zapraszam do galerii zdjęć. Przekonajcie się sami, że dekoracja była super. M. Bartosik

 

 

Szykujemy się na bal…

{phocagallery view=category|categoryid=635|imageid=8289|float=left|pluginlink=1} Wspólne dekorowanie sali na bal karnawałowy to super zabawa dla wszystkich uczestników balu. Zapraszam do galerii zdjęć. M. Bartosik

 

 

 

Przygotowujemy kiermasz świąteczny 

{phocagallery view=category|categoryid=634|imageid=8282|float=left|pluginlink=1} Rodzice z SP11 przy wspólnym stole przygotowują przepiękne dekoracje, które sprzedawać będą na kiermaszu świątecznym. Zobaczcie w galerii jak wygląda kiermasz za kulisami 🙂 M. Bartosik