{phocagallery view=category|categoryid=92|imageid=1186|float=left|pluginlink=1}Floriany rozdane!

13 maja, uroczyście obchodziliśmy święto patrona naszej szkoły, Floriana Marciniaka, w tym roku przygotowane przez uczniów klas IV-VI pod opieką pani Małgorzaty Radke, pani Magdaleny Maćkowiak i pana Grzegorza Grzeszkiewicza.  Podczas uroczystości  przypomniano najważniejsze fakty z biografii Floriana Marciniaka. Nie mogło również zabraknąć pięknych pieśni patriotycznych w wykonaniu szkolnego chórku. Po części artystycznej, dyrektor szkoły, pani Alina Zimna, rozdała prestiżowe nagrody szkolne, FLORIANY. Oto tegoroczni zwycięzcy:

• DOBRY START – LEA NOEMI ŚLUSAREK (KL. I)
  • TALENT ROKU – ALEKSANDRA BOROWIAK I MICHALINA NOWAK (KL.IVb)
  • POLIGLOTA ROKU – KAMIL ŚMIETAŃSKI – (KL.IVa)
  • SPORTOWIEC ROKU – HUBERT FABISZAK I KRZYSZTOF ZIMNY ( KL.V)
  • CZYTELNIK ROKU – DOMINIK BANASZAK (KL. II) I JAN PRUS (KL.III)
  • NAJLEPSZA KOLEŻANKA – WIKTORIA ARENT (KL.IVa)
  • NAJLEPSZY KOLEGA – DAWID ŁUKASIEWICZ – KL.V

Ponadto ogłoszono wyniki szkolnego konkursu wiedzy o patronie szkoły, który został przygotowany przez panią Marlenę Bartosik i panią Ewę Kapelę. Oto nagrodzeni:

• I MIEJSCE – KLAUDIA KUCZAJ – KL.VI
  • II MIEJSCE – MARTYNA BARTKOWIAK – KL. VI