{phocagallery view=category|categoryid=308|imageid=4136|float=left|pluginlink=1}Dzień Edukacji Narodowej

To święto nie tylko nauczycieli i uczniów, ale wszystkich pracowników placówek oświatowych. W tym roku szkolnym DEN obchodzony był w naszej szkole 12 października. Uświetniła go uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy IV i VIa i nauczycieli: p.A.Czechowską, M.Radke i G.Grzeszkiewicza.  Chór szkolny uatrakcyjnił swym śpiewem piątkową uroczystość. Z okazji DEN Dyrektor szkoły Dorota Silska wręczyła nagrody za osiągnięcia w pracy zawodowej trzem nauczycielom: A. Czechowskiej, M. Gostyńskiej i M. Kaczorowskiej. Nagrody otrzymali również pracownicy administracji i obsługi:  B. Jonczyk , A. Lisowska, W. Płocharska. Pedagog szkoły p. M.Kaczorowska przekazała wszystkim zebranym informację , że Dyrektor szkoły Dorota Silska otrzyma 15 października Nagrodę Prezydenta Miasta Konina. GRATULUJEMY !!!

                                                                                Opracowanie Małgorzata Radke

                                                                                  zdj. Marlena Bartosik

                                 pani_den_resize