W piątek 19 października uczniowie: Hanna Kubacka, Zofia Olejnik, Sandra Lewandowska z klasy IVa, Maja Wesołowska, Laura Janiszewska, Nina Gajewska, Hanna Zielińska, Tymoteusz Łachacz z klasy IVboraz Natalia Radke z klasy VII brali udział w XXXVII edycji Turnieju Recytatorskiego Jesienne Spotkania Recytatorów poświęconej recytacji poezji. Konkurs przeznaczony był dla uczniów kl. IV-VI konińskich szkół podstawowych – kategoria I, kl. VII i VIII szkół podstawowych oraz gimnazjalnych klas III – kategoria II oraz uczniów szkół ponadpodstawowych – kategoria III. Każdy uczestnik Turnieju miał obowiązek zaprezentować jeden dowolnie wybrany utwór poetycki.Prezentacje recytatorów oceniało Jury w składzie: Elżbieta Gierasimow-Zakowany, Hanna Kubacka-Kujawińska, Małgorzata Zasadzka (Młodzieżowy Dom Kultury). Bardzo się cieszymy, że wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie: II miejsce w swoich kategoriach zdobyli :Natalia Radke i Tymoteusz Łachacz,a VI miejsce: Laura Janiszewska i Sandra Lewandowska.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!.