Redagujemy sprawozdanie z wyjazdu na koncert Majki Jeżowskiej.

27 listopada pojechaliśmy z klasami I i II do kina Oskard w Koninie na koncert M.J. Show.

Najpierw długo czekaliśmy na wyjście Majki Jeżowskiej na scenę. Gdy przyszła zapytała jak mamy na imię, a następnie ogłosiła konkurs: kto najlepiej będzie tańczył
w nagrodę dostanie autograf. Każdy starał się ze wszystkich sił, ale tylko kilka osób dostało autograf. Był jeszcze drugi konkurs, w którym brali udział nauczyciele. W tym konkursie nauczyciele mieli wymyślić choreografię tańca. Pani Magda wymyśliła śmieszną choreografię i wygraliśmy najnowszą płytę Majki. Gdy konkursy się skończyły Majka nam śpiewała. Śpiewała nam dużo różnych swoich piosenek.

Bardzo podobał nam się ten koncert. Chcielibyśmy jeszcze raz tam pojechać.

Adam i Dawid

Klasy 1-3 pojechały na koncert Majki Jeżowskiej show 27 listopada w kinie Oskard
w Koninie.

Najpierw okrzykami jej imienia i klaskaniem przywołałyśmy ją na scenę. Na początku zaśpiewała swoją najstarszą piosenkę i opowiadała jak została piosenkarką. Następnie śpiewała i kazała nam tańczyć. Potem ogłosiła konkurs, w którym brali udział nauczyciele
i dzieci. Konkurs polegał na tym, że nauczyciele wymyślali choreografię dla dzieci.

Koncert podobał nam się, ponieważ dostawaliśmy autografy. Nasza klasa wygrała dwa plakaty i nagrodę główną w postaci najnowszej płyty.

Amelia Świątek, Paulina Nowak

Klasy 1-3 wyjechały 27 listopada na koncert Majki Jeżowskiej do kina Oskard.

Najpierw krzyczeliśmy „Majka!” i klaskaliśmy. Kiedy wyszła na scenę przywitała się
z nami i kazała nam głośno wykrzyczeć swoje imię. Następnie śpiewała swoją piosenkę „A ja wolę swoją mamę”. Potem ogłosiła konkurs kto najładniej zatańczy przy jej piosenkach dostawanie od niej autograf. Potem ogłosiła następny konkurs, który polegał na tym, że nasza pani tańczyła, a my powtarzaliśmy po niej. Wygraliśmy 2 plakaty Majki Jeżowskiej i jedną płytę z piosenkami.

Wszyscy byli zmęczeni i zadowoleni. Bardzo podobało nam się jej koncert.

Natalia Klecha, Oliwia Szczesiak

Klasy 1-3 wybrały się na koncert Majki Jeżowskiej, który odbył się 27 listopada
w kinie Oskard.

Kiedy zajechaliśmy na miejsce zachęcaliśmy Majkę do występu. Potem Majka chciała, abyśmy z nią zaśpiewali i zatańczyli. Braliśmy udział w konkursach oraz wygrywaliśmy przeróżne nagrody. Majka zaśpiewała dla nas i opowiedziała nam o tym jak została piosenkarką. Na koniec wszyscy poszliśmy po autografy.

Wszyscy byliśmy zadowoleni z tej wycieczki.

Alicja Pawlikowska i Wiktoria Zakręta

27 listopada   kl. I-III pojechały na show Majki Jeżowskiej.

Kiedy dojechaliśmy na miejsce, zdjęliśmy kurtki, usiedliśmy na fotelach przy scenie
i poczekaliśmy na Majkę. Wszyscy krzyczeli ,,Majka! Majka!” aż wreszcie wyszłazzakurtyny. Najpierw opowiedziała o swoim życiu, pasji i zawodzie, potem zaczęła śpiewać piosenkę
„A ja wolę moją mamę”. Organizowała różne konkursy nagradzane np.: płytami, autografami i plakatami. Najbardziej podobał nam się konkurs polegający na wymyśleniu własnego układu tanecznego. Naszą choreografką była pani Magda Maćkowiak.

Bardzo podobała nam się ta wycieczka.

Agata Naworska i Natalka Radke

27 listopada z klasami I-III pojechaliśmy na koncert Majki Jeżowskiej w Oskardzie
w Koninie.

Najpierw czekaliśmy i krzyczeliśmy „Majka, Majka!‘’ Potem Majka wyszła zza kurtyny
i opowiadała jak zaczęła się jej kariera. Następnie zaczęła się impreza. Majka śpiewała swoje najnowsze piosenki, rozpoczynała   konkursy i rozdawała swoje autografy. Nasza pani była choreografką tańca i wymyślała ruchy . Wygraliśmy dwa plakaty Majki Jeżowskiej i płytę.

Ten koncert bardzo się nam podobał . Chciałybyśmy pojechać tam jeszcze raz.

Klaudia i Paulina

Klasy I-III 27 listopada pojechały na koncert Majki Jeżowskiej w Oskardzie
w Koninie.

Najpierw czekaliśmy na wejście Majki Jeżowskiej. Na początek Majka zaśpiewała piosenkę dla dzieci. Następnie wygrywaliśmy nagrody ze zdjęciem Majki Jeżowskiej. Potem zachęciła nas do konkursu. Do wygrania był plakat Majki. Na koniec pozowała do wspólnego zdjęcia.

Bardzo fajnie było na koncercie. Zachęcamy do wyjazdu na koncert.

Filip Krystian

27 listopada pojechaliśmy z klasami I-III do kina Oskard w Koninie w celu obejrzenia koncertu Majki Jeżowskiej.

Krzyczeliśmy ,,Majka! Majka!’’ w celu wywołania jej na scenę. Następnie braliśmy udział w różnych konkursach np.: tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Na koniec Majka dała nam autografy i plakaty dla klasy.

Po tym koncercie chcemy słuchać jej piosenek.

Michał i Sebastian

Klasy 1-3 pojechały na koncert Majki Jeżowskiej, który odbył się 27 listopada w kinie Oskard w Koninie.

Zanim Majka wyszła zza kulis dzieci krzyczały ,,Majka! Majka!”. Gdy w końcu przyszła przedstawiła się i zachęcała nas do śpiewania i tańczenia. Braliśmy udział w konkursach
i świetnie się bawiliśmy. Można było wygrać autograf ze zdjęciem, płytę i plakat. Majka śpiewała różne piosenki i tańczyła. Na koniec każdy mógł dostać autograf od Majki.

Bardzo podobał nam się koncert Majki Jeżowskiej.

Oliwia i Dominika

27 listopada klasy 1-3 pojechały na wycieczkę do kina Oskard na koncert Majki Jeżowskiej.

Gdy przyjechaliśmy na miejsce zaczęliśmy krzyczeć ‘’Majka!’’. W końcu wyszła na scenę
i zaczęła opowiadać jak to się stało, że stała się piosenkarką. Następnie zaczęła śpiewać
i zachęciła nas do wspólnego tańczenia i śpiewania, a niektórzy nawet dostali zdjęcie
z autografem Majki.

To był super wyjazd, ale szkoda, że tak szybko się skończył. Zapamiętamy go na długo J.

Nadia i Dagmara

Opr., zdj.: M.Maćkowiak