SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ W RAMACH PROGRAMU „BEZPIECZNY UCZEŃ, BEZPIECZNA SZKOŁA” – W ramach realizowanego w naszej szkole ogólnopolskiego programu „Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła” 23 stycznia uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu z sierżantem Zbigniewem Siupą z Komendy Miejskiej w Koninie oraz p. Pawłem Janczewskim z Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza szkołą. Policjant omówił zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Gość zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi, omówił sposoby unikania ich. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać. Uczniowie czynnie uczestniczyli w spotkaniu, dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawali pytania gościom. Do galerii zapraszamy na nasz portal społecznościowy i do like

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.