{phocagallery view=category|categoryid=245|imageid=3289|float=left|pluginlink=1}Spotkanie z pieśnią wielkopostną

 

Dnia 4 kwietnia 20112 roku  w naszym kościele odbyło się „Spotkanie z pieśnią wielkopostną”. Było to wydarzenie wyjątkowe pod względem religijnym i artystycznym.  Uczniowie z klas: piątych, klasy czwartej i pierwszej przestawili  na czym polega bezgraniczna miłość Boga. W swych wierszach, pieśniach  oraz  przedstawieniu pt. „Mały Książe” podkreślili, że zmartwychwstanie jest wyrazem miłości Boga do ludzi.

Proboszcz,  ks. Sławomir Majdecki podziękował małym artystom i złożył wszystkim piękne życzenia wielkanocne. Uroczystość ta została przygotowana nie tylko dla naszej szkoły, ale również dla całej parafii. Pragniemy podziękować rodzicom z klasy pierwszej za pomoc przy dekoracji kościoła. Wyżej wymienioną uroczystość przygotowali: A. Czechowska, M. Zielińska, G. Grzeszkiewicz.

Agnieszka Czechowska