{phocagallery view=category|categoryid=87|imageid=1151|float=left|pluginlink=1}„Zbawienie przyszło poprzez krzyż”

Dnia 20 kwietnia 2011 roku, o godzinie 11:00 w Kościele pod wezwaniem św. Teresy od Dzieciątka Jezus uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 11 w Koninie przedstawili program artystyczny pt. „Zbawienie przyszło poprzez krzyż”. Głównymi aktorami Pieśni Wielkopostnej byli uczniowie klasy III. Pieśni przygotowane przez nauczyciela muzyki pana Grzegorza Grzeszkiewicza wykonali uczniowie z chóru szkolnego. Nad całością programu czuwały panie Agnieszka Czechowska oraz Małgorzata Zielińska.  Oprócz uczniów naszej szkoły program obejrzeli nauczyciele, rodzice i dziadkowie a także mieszkańcy osiedla.
Bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie wszystkim mieszkańcom osiedla.

Opracowanie tekstu:  mgr Marlena Bartosik
Opracowanie zdjęć: mgr Ewa Kapela