{phocagallery view=category|categoryid=248|imageid=3332|float=left|pluginlink=1}MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  PIOSENKI

„ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE”

W dniu 17 kwietnia  2012r. w naszej szkole,  odbył się  Międzyszkolny Konkurs  Piosenki „Śpiewać każdy może”, którego celem było odkrywanie i promowanie talentów muzycznych wśród dzieci. W konkursie  wzięło udział 7  szkół podstawowych: SP nr 3, SP nr 8, SP nr 10, SP nr 15, SP nr 11 z Konina oraz szkoły ze Ślesina i Żychlina.  

Konkurs  rozpoczął się od powitania uczestników przez Dyrektora Szkoły panią Dorotę Silską. Uczniowie rywalizowali w dwóch  kategoriach: solista, zespół, a ich umiejętności oceniała komisja konkursowa w składzie: p. Agnieszka Łopata nauczycielka sztuki w Gimnazjum Nr 4 w Koninie, p. Grzegorz Grabowski – instruktor w Młodzieżowym Domu Kultury w Ślesinie oraz ksiądz proboszcz Sławomir Majdecki  z parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Konine – opiekun scholi. Uczestnicy konkursu wykazali się talentem i profesjonalizmem.  Komisja z uznaniem wyrażała się o ich umiejętnościach. Wszyscy byli przygotowani na wysokim poziomie, co świadczy o dużych ambicjach i zaangażowaniu. Imprezę charakteryzowała miła atmosfera oraz zadowolenie uczestników. Opiekunom przybyłym wraz z dziećmi dziękujemy za rzetelne przygotowanie swoich wychowanków. Gratulujemy i życzymy dalszy sukcesów.

NAGRODZENI:

KATEGORIA SOLISTA KLASY I – III:

I miejsce – Kinga Żelichowska z  SP Ślesin,

II miejsce – Iga Maria Brzezińska  z  SP Żychlin,

III miejsce – Maria Rado z  SP 11 w Koninie.

KATEGORIA SOLISTA KLASY IV – VI

I miejsce – Nikola Szczepańska z SP 10 w Koninie,

II miejsce – Aleksandra Borowiak z SP 11 w Koninie, 

III miejsce – Maja Woźniak z SP 3 w Koninie.

KATEGORIA ZESPÓŁ KLASY I – III:

I miejsce – Zespół STONOGA z SP  Ślesin,

II miejsce – Duet Szymon i Igor z SP 3 w Koninie,

III miejsce – Trio z SP 11 w Koninie.

KATEGORIA ZESPÓŁ KLASY IV – VI:

I miejsce  – Zespół „CRAZY GIRLS”  z SP Żychlin,

II miejsce  – Duet Ki – Wi z SP 15 w Koninie,

III miejsce – Duet Maja i Klaudia z SP 3 w Konie.

                Opracowanie Agnieszka Czechowska zdjęcia Magdalena Maćkowiak