W sobotę 22.10.2011r. klasa II razem z wychowawca panią Mariola Gostyńską i rodzicami oraz z panią Marleną Bartosik pojechała na basen do Hali Rondo w Koninie. Wyjazd był nagrodą za najładniejsze przebranie podczas Pikniku Jesiennego, w którym klasa II była pszczółkami. Razem z rodzicami i wychowawcą mieli piękne stroje i zachwycili Jury wyglądem. Godzina na basenie była wspaniałą zabawą oraz rozrywką dla naszych uczniów. Największą popularnością cieszyła się zjeżdżalnia, z której nasi uczniowi zjeżdżali po kilkanaście razy. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Kamilowi Szadkowskiemu, który ufundował wyjazd naszych uczniów oraz dziękujemy MZK za darmowy przejazd na basen i do Fabryki Wrażeń. Głęboko wierzymy, że okazana nam pomocna dłoń i siła serca będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra dziecka. Marlena Bartosik