{phocagallery view=category|categoryid=3|imageid=14|imageshadow=shadow1|float=left|pluginlink=1} Jesteśmy już uczniami…

12 października  2009 uczniowie  klasy  pierwszej  zostali przyjęci do braci uczniowskiej naszej szkoły. Pod  kierunkiem  swojej  wychowawczyni p. Magdaleny Maćkowiak  przygotowali  i zaprezentowali  program  artystyczny, w którym wykazali się swoimi umiejętnościami i wiedzą , czym zyskali uznanie  zgromadzonej  publiczności. Po złożeniu uroczystego ślubowania na Sztandar Szkoły poprzez dotknięcie lewego ramienia ,,zaczarowanym ołówkiem” przez panią dyrektor Alinę Zimną każde dziecko zostało przyjęte w poczet uczniów Szkoły Podstawowej Nr 11. Wszystkim   pierwszoklasistom  na  progu  uczniowskiej  kariery  życzymy  samych sukcesów w nauce oraz wzorowego zachowania.
Życzymy Wam również, abyście pokochali pierwszacy szkołę i wielką w niej odegrali rolę.