nauka ortogr

Drogi Uczniu!

Chcesz poprawnie pisać w języku polskim? Nauczyć się ortografii poprzez gry
i zabawy? Wykorzystaj do tego komputer i zajrzyj na:

www.ortografka.pl Zawiera oryginalne testy ortograficzne, ćwiczenia i dyktanda z języka polskiego w wersji online oraz do wydruku.

www.testy.dyktanda.net W dziale testy znajdują sięy testy ortograficzne przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych.

www.superkid.pl/cwiczenia-ortograficzne-online Ćwiczenia ortograficzne online – dyktanda online, krzyżówki ortograficzne, uzupełnianki ortograficzne, również do wydruku.

www.pisupisu.pl/ nauka przez zabawę! Zawiera naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, bajki i ćwiczenia z ortografii.

www.logofigle.pl/Home/gry-ortograficzne Na tej stronie znajdziesz gry ortograficzne on-line. Dobrej zabawy!

www.ortografia-dla-dzieci.blogspot.com/ Skuteczna Nauka Ortografii Dla Dzieci – Poznaj zasady i ćwiczenia ortograficzne, dzięki którym dziecko polubi ortografię i nauczy się pisać poprawnie …

www.zyraffa.pl/edukacja/ Edukacja dla dzieci. … Zabawy słowne, nauka pisania i czytania, ćwiczenia ortograficzne dla uczniów szkoły podstawowej.

Wyszukały: M.Maćkowiak, M. Gostyńska