{phocagallery view=category|categoryid=162|imageid=2082|float=left|pluginlink=1}Na Rodzinnym Pikniku połączonym ze Świętem Pieczonego Ziemniaka za najładniejsze stoisko jesienne i nagrodę w postaci wyjazdu na ścianę wspinaczkową otrzymała klasa III. Realizacja nagrody miała miejsce w sobotę 19 listopada 2011r. Ścianka znajduje się w sali gimnastycznej należącej do Szkoły Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 3.

Wszystkie chętne dzieci,  wychowawczyni oraz rodzice mieli okazję spróbować swoich sił, możliwości i w odważnym  pokonywaniu ściany wspinaczkowej, która ma 10 metrów wysokości i kilka poziomów trudności. Pod opieką  i asekuracją Pana Marcina Sypniewskiego, pana  Krzysia i pana  Adriana rozpoczęliśmy nasze zmagania. Wielu z nas dobrnęło do połowy ściany, ale byli i tacy , którzy wspięli się na szczyt. Polecamy ten rodzaj sportu wszystkim, którzy chcą pokonać własne słabości, spróbować swoich sił w zmaganiach ze stromą ścianą i poczuć adrenalinę!!!

Magdalena Maćkowiak

Zdj. Magdalena Maćkowiak