Fotografia przedstawia rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.

4 września uroczyście zainaugurowaliśmy w „Jedenastce” rok szkolny 2023/2024. Po tradycyjnej mszy świętej uczniowie, nauczyciele, pracownicy, rodzice i goście  tłumnie zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie serdecznie przywitała ich Pani Dyrektor, która w szczególnie ciepłych słowach zwróciła się do pierwszoklasistów, rozpoczynających tego dnia  swoją przygodę ze szkołą. Uczniowie klas I a i I b po uroczystym ślubowaniu zostali oficjalnie pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 im. Floriana Marciniaka oraz obdarowani drobnymi upominkami przygotowanymi przez Radę Rodziców oraz starszych kolegów. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy, by ten rok szkolny przyniósł kolorowe chwile radości, rozwijające wyzwania i  wiele niezapomnianych przygód edukacyjnych!

Fotografia przedstawia uczniów klas pierwszych wraz z przedstawicielkami starszych klas z prezentami dla pierwszaków.
Fotografia przedstawia dyrektor szkoły trzymającą ołówek w dłoni i pasującą na uczennicę dziewczynkę.
Fotografia przedstawia uczniów klas pierwszych podczas ślubowania na ucznia szkoły.