{phocagallery view=category|categoryid=709|imageid=9270|float=left|pluginlink=1}1 września 2015 roku uczniowie SP 11 rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym. Następnie uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 szkoły rozpoczął się apel. Na inauguracji nowego roku szkolnego 2015/2016 oprócz uczniów klas I -VI, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice, dziadkowie i opiekunowie. Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Gabriela Chojnacka. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – pani Dorota Silska, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do uczniów klas najmłodszych oraz uczniów klasy VI. Pani Dyrektor życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. 

Opr. i zdj. E. Kubsik