„Rodzinne tradycje pielęgnować trzeba. Babcia, mama, wnuczka inaczej się nie da.Dziś Wam dziękujemy nasi przyjaciele, Tobie Babciu, Dziadku pomyślności wiele” 23 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, na którą zaproszeni zostali Babcie i Dziadkowie uczniów klas I – III. Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Pani Dyrektor – Małgorzata Łechtańska wraz z przedstawicielami klas przywitała wszystkich ciepłymi, serdecznymi słowami. Następnie w koncercie dla swoich Dziadków wnuki złożyły piękne życzenia i wyśpiewały radosne piosenki. Nie obyło się bez braw, uśmiechów i ukradkiem ocieranych łez. Część artystyczna zakończyła się wspólnym odśpiewaniem przez dzieci 100 lat i wesołym tańcem. W dalszej części uroczystości goście zaproszeni zostali do klas swoich wnuków, gdzie podjęci słodkim poczęstunkiem wysłuchali przygotowanych przez dzieci wierszyków i piosenek oraz otrzymali własnoręcznie przez nie wykonane upominki. Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem dziękując za miło spędzone chwile.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.