{phocagallery view=category|categoryid=660|imageid=8589|float=left|pluginlink=1}Słynne powiedzonko Jurka Owsiaka stało się hasłem zajęć w klasie III. Nie znaczyło jednak, że nic nie robiliśmy. Wręcz przeciwnie, stanowiło okazję do podzielenia się pasjami, ulubionymi grami, propozycjami  na zajęcia plastyczne,  wychowanie fizyczne, które mieliśmy przygotować w domu dla kolegów i koleżanek.  Agatka przygotowała eksperyment, do którego użyła  słoika, gumowej, jednorazowej rękawiczki, wody, kwasku cytrynowego i sody – mogliśmy obserwować jak rękawiczka wypełnia się powietrzem i nadyma jak balonik. Nadia i Dominika zaproponowały malowanie z wykorzystaniem soli i kleju wikolu. Filip przyniósł mini –bilard. Klaudia –warcaby, Natalka grę edukacyjną Activity Junior. Z Nadią  świetnie bawiliśmy się na macie Twister. Dominika poprowadziła ćwiczenia rozgrzewające i pokazała układ taneczny. Amelka przyniosła kreatywne gumki i  pokazała wykonaną  z nich kolekcją.  Z Karoliną i Alicją układaliśmy puzzle. Chomik Bobi, którego przyniosła Dagmara  prezentował akrobatyczne umiejętności . Świetnie się bawiliśmy!

Opr. i zdj. M.Maćkowiak