{phocagallery view=category|categoryid=305|imageid=4098|float=left|pluginlink=1}„5 porcji warzyw i owoców” – kontynuacja projektu

Dnia 27 września 2012 r. uczniowie klasy II w ramach zajęć samodzielnie przygotowali przepyszną sałatkę warzywną. Głównym celem tych działań była popularyzacja częstszego spożywania warzyw, wzrost świadomości wśród dzieci odnośnie sposobów zdrowego stylu życia i odżywiania. Lekcja była kontynuacją akcji prowadzonej w ubiegłym roku szkolnym pod hasłem „ 5 porcji warzyw, owoców i soków”.

Małgorzata Zielińska

zdj. Ewa Kubsik