{phocagallery view=category|categoryid=625|imageid=8207|float=left|pluginlink=1}Dzieci w klasie pierwszej samodzielne przygotowały pyszne śniadanie.

Przyniosły do szkoły potrzebne produkty. Przed zrobieniem kanapek dzieci umyły ręce ,wspólnie przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa, które należy przestrzegać podczas posługiwania się nożem, po czym wszystkie przystąpiły do  przygotowania stanowisk pracy i  zabrały się do działania. Można śmiało powiedzieć, że zadanie zostało wykonane doskonale. Kanapki były nie tylko  smaczne, zdrowe, ale i pięknie ozdobione. Okazało się, że dzieci  lubią warzywa! Pamiętać należy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie. Każdy  wybrał to co lubi, dlatego każda kanapka była inna, ale za to wszystkie tak samo pyszne. Mniam, mniam….

Zdj. N. Wróbel, opr. M. Zielińska