Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie, Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Młodzi-Aktywni” w Koninie oraz Komenda Miejska Policji w Koninie w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu zorganizowała dnia 19 września 2015 r. rajd rowerowy pod nazwą „VIII Konińska Masa Rowerzystów” 2015 – czyli Konin bez samochoduOczywiście na rajdzie nie mogło zabraknąć naszych uczniów, którzy stawili się na zbiórce przed SP 11 w Koninie.

RAJD ROWEROWY KONIN

Szkołę reprezentowała grupa licząca niespełna kilkanaście osób w skład której wchodzili uczniowie szkoły i ich rodzice a także nasi absolwenci. Trasa rajdu prowadziła z Placu Wolności w Koninie do OSP w Rososze, gdzie czekał na uczestników posiłek i konkurencje sprawnościowe. Rajd przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze, której sprzyjała idealna pogoda. Wszyscy uczniowie ukończyli rajd w poczuciu dumy i zadowolenia, gdyż trasa była trudna. Każdy z uczestników został „MISTRZEM”, ponieważ zaprezentował wspaniałą postawę, walcząc nie tylko z własnymi słabościami , ale również z różnymi przeszkodami, które towarzyszyły Nam podczas rajdu. Wszyscy byli WSPANIALI !!!  Zapraszamy w przyszłym roku !!!

Opr-zdj. D. Rachubiński