{phocagallery view=category|categoryid=778|imageid=10239|float=left|pluginlink=1}19.11.2015r. odbyło się spotkanie z niezwykłym gościem zorganizowanym dla klas pierwszych. W naszej szkole gościliśmy pszczelarza pana Bogdana Wardęckiego- prowadzącego własną pasiekę.  Uczniowie uzyskali informacje o życiu pszczół, co było podsumowaniem wcześniej zdobytych informacji, a także zostali zapoznani z ciekawostkami dotyczącymi życia tych owadów. Dzieci zobaczyły narzędzia, którymi posługują się hodowcy pszczół, zobaczyły wnętrze ula wykonanego przez Pana Bogdana, oraz miały okazję przymierzyć strój pszczelarza. Pan Bogdan opowiedział dzieciom także o pszczelich produktach, które można było także zobaczyć. Na zakończenie zajęć odbyła się degustacja miodów przywiezionych przez Pszczelarza, które były wynikiem jego pracy oraz pracy jego pszczelich rodzin. Opr. J. Mączka