Na skrzyżowaniu świata dróg,
Na ludzkich dróg rozstaju.
Postawił krzyż swój dobry Bóg          
Dla tych co Go kochają.
{phocagallery view=category|categoryid=503|imageid=6492|float=left|pluginlink=1}Wszyscy chrześcijanie świętują radosny czas  Zmartwychwstanie Pana Jezusa. My również zanosiliśmy  dobremu Bogu dziękczynienie za dar odkupienia ludzkości i  z tej okazji przygotowaliśmy „Misterium Wielkanocne”, które odbyło się  dnia 16 kwietnia 2014 roku w naszym kościele parafialnym. Uczniowie z klasy II, III oraz  VI recytowali wiersze mówiące o chrześcijańskim sensie cierpienia. Została również przedstawiona scenka radosnego zmartwychwstania Pana Jezusa. Nie zabrakło pięknych pieśni wielbiących Chrystusa. Ksiądz Proboszcz Sławomir Majdecki podziękował wykonawcom za to, że potrafią się dzielić wiarą z innymi. Złożył również wszystkim życzenia wielkanocne, aby Chrystus Zmartwychwstały wspierał nas swymi łaskami. Uroczystość została przygotowana przez A. Czechowską i  M. Zielińską.
Opracowanie i zdjęcia: A. Czechowska