Wspaniała grupa ludzi o dużych sercach i chęci, do której należą pracownicy SP11 z Panią Dyrektor Małgorzatą Łechtańską na czele dołożyła wszelkich starań, by w Sali nr 42 powstała kolorowa warsztatownia, gdzie możliwa będzie realizacja kulinarnych i artystycznych fascynacji naszych drogich uczniów.
Będziemy odkrywać tajniki sztuki kulinarnej, fotografować uczucia, delektować się smakiem, zapachem i radosną atmosferą wspólnej pracy. Zwrócimy uwagę szczególnie na ulubione i niewymagające dużej ilości czasu na przygotowanie dania oraz cudowne, tradycyjne wypieki.

N
asza pracownia powstała, aby uczyć i bawić jednocześnie!  Dzieciom, młodzieży proponujemy “pyszną” dawkę wiedzy doprawioną szczyptą pasji. Dzieci i młodzież przeżyją niesamowitą podróż kulinarną dookoła świata, poznają nowe smaki i zapachy. Nauczą się interpretować przepisy, odmierzać składniki, poznają techniki krojenia oraz przygotowywania posiłków od początku do końca. Nauczyciele zagłębią się w niuanse szeroko rozumianej gastronomii. Pomyślimy o osobach z chorobami dietozależnymi  i spróbujemy wzbogacić swoją wiedzę i nauczyć się komponować posiłki, aby polepszyć lub wręcz pomóc odzyskać zdrowie. 

Czekamy na Was, do zobaczenia!