{phocagallery view=category|categoryid=482|imageid=6214|float=left|pluginlink=1}W dniu 26 lutego 2014 roku wszyscy uczniowienaszej szkoły uczestniczyli w projekcie edukacyjnym: „Dzień Tabliczki Mnożenia”. Celem projektu było pogłębienie wiedzy dotyczącej znajomości tabliczki mnożenia. Z tej okazji na korytarzach oraz w klasach zostały rozwieszone liczne przykładyz tabliczką mnożenia, rymowanki, wierszyki oraz plakaty. Wszystkie prace zostały wykonane przez uczniów klas II -III oraz klas IV-VI. Uczniowie z klas II-VI uczestniczyli w konkursach: plastycznym, literackim i  matematycznym. Najlepsi otrzymali tytuł: „Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Dyplomy oraz drobne nagrody zostały wręczone uczniom podczas apelupodsumowującego „Dzień Tabliczki Mnożenia” w dniu  12. 03. 2014. Wszystkim uczniom, którzy czynnie uczestniczyli w realizacji projektu serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Organizatorzy: M. Gabryszak i M. Zielińska