Fotografia przedstawia panią dyrektor, wychowawczynię oraz najlepszych absolwentów Alka i Witka trzymających pamiątkowe tabliczki.

Z dumą i rozrzewnieniem żegnaliśmy w miniony piątek, 24 czerwca ósmoklasistów, opuszczających mury naszej szkoły. Uroczystość rozpoczął tradycyjny polonez. Po wprowadzeniu sztandaru i wspólnym odśpiewaniu hymnu głos zabrała pani dyrektor, Małgorzata Łechtańska, która w ciepłych słowach zwróciła się do absolwentów. Szczególnie podniosłym momentem było  przekazanie pocztu sztandarowego młodszym uczniom oraz ślubowanie dochowania wierności szkolnej tradycji, zwieńczone wspólnym zaśpiewaniem hymnu szkolnego.

Piękny akcent stanowiły przygotowane przez ósmoklasistów słowa podziękowania oraz występy artystyczne, za którymi powędrowały życzenia oraz kwiaty dla dyrekcji i wychowawczyni oraz drobne upominki dla nauczycieli. Następnie pani dyrektor wręczyła pamiątkowe tabliczki oraz stypendia najlepszym absolwentom: Witoldowi Łachaczowi i Aleksandrowi Gajewskiemu, po czym nastąpiło wręczenie nagród uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce oraz listów gratulacyjnych ich rodzicom. Pani dyrektor przekazała też wyrazy wdzięczności rodzicom zaangażowanym w wieloletnią pracę na rzecz szkoły. Głos zabrali również przedstawiciele klas siódmych oraz rodziców. Na zakończenie do absolwentów zwróciła się wychowawczyni, pani Agnieszka Łachacz, która pożegnała ich drobnymi upominkami oraz filmem – niespodzianką, podsumowującym lata ich nauki w SP11. Ósmoklasiści zostali też obdarowani słonikami na szczęście – wydrukowanymi na zakupionych niedawno drukarkach 3D. 

Energetycznym zwieńczeniem spotkania było zatańczenie przez ósmoklasistów „Beglijki”. 

To była pełna wzruszeń uroczystość. Naszym absolwentom dziękujemy za jej przygotowanie i życzymy spełnienia marzeń oraz samych sukcesów w mierzeniu się z wyzwaniami, jakie niesie życie!

FOTOGRAFIA PRZEDSTAWIA NOWY POCZET SZTANDAROWY.
Fotografia przedstawia uczennice klasy ósmej trzymające flagę polski podczas tańca.
Fotografia przedstawia panią dyrektor wręczającą podziękowania rodzicom.