{phocagallery view=category|categoryid=942|imageid=12234|float=left|pluginlink=1}W dniu 11 czerwca 2018r. do naszej szkoły zawitali przyszłoroczni pierwszoklasiści wraz ze swoimi rodzicami. Dzieci uczestniczyły w zajęciach otwartych pt. ”Poszukiwanie skarbów piratów”, które miały na celu zachęcić je do udziału w innowacji pedagogicznej „Przez zabawę do książki” zaplanowanej do realizacji w roku szkolnym 2018/2019. Przebrane w stroje piratów z zaciekawieniem wysłuchały fragmentu książki, następnie odbyły pirackie szkolenie, by na koniec udać się w poszukiwanie ukrytego skarbu, co uczyniły z zaangażowaniem godnym prawdziwych wilków morskich. Po zajęciach, rodzice podczas rozmowy z wychowawcą p. Magdaleną Maćkowiak mieli możliwość uzyskania wstępnych informacji dotyczących roku szkolnego 2018/2019. Dzieciom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i wspaniałą zabawę!