{phocagallery view=category|categoryid=365|imageid=4884|float=left|pluginlink=1}W czasie ferii zimowych  odbywały się półkolonie zimowe dla uczniów. Organizatorami byli Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Młodzi – Aktywni” oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.  Na zajęcia zapisało się 40 osób!  Uczniowie mieli zapewnioną rozrywkę w godzinach 900 – 1400. Plan półkolonii został zrealizowany w 100%, bo poza zajęciami programowymi była też duża dawka uśmiechu, którą przynieśli ze sobą uczestnicy. Celem półkolonii było zapewnienie dzieciom ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego oraz promowanie bezpiecznego i zdrowego stylu życia.
Każdego dnia na dzieci czekały inne atrakcje.

Ferie w mediach:

W pierwszym dniu była wspaniała zabawa w Fabryce Wrażeń oraz seans filmowy w kinie Centrum „Renifer Niko ratuje brata” i oczywiście wizyta w  Mc Donald’s. We wtorek niesamowita zabawa na ścianie wspinaczkowej. Środa minęła w Fabryce Wrażeń oraz na basenie. W czwartek zabrał nas na wspaniałą przygodę Piotruś Pan, który czekał na nas w Klubie Energetyk. Piątek to czas zabawy na Placu Wolności podczas II Festynu  sportowego poświęconego bezpieczeństwu w czasie ferii zimowych. Na zakończenie półkolonii dzieci odwiedziły Fabrykę Wrażeń a także byliśmy w kinie na filmie „Renifer Niko ratuje święta”. Każdego dnia czekał na nas pyszny, ciepły obiadek przygotowany przez nasze wspaniałe panie kucharki. Opiekunami półkolonie były panie Marlena Bartosik i Mariola Gostyńska.

Uczniowie, zapytani o swoje wrażenia, odpowiadali:

„Było super! Najbardziej podobało mi się w Fabryce Wrażeń i na basenie.”

Uczeń kl. IV

„ Półkolonie były bardzo fajne. Nie nudziłem się. Dzień, w którym była zabawa na basenie  był najlepszym dniem w moim życiu”.                     Uczennica kl. IV

Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że miło spędzili ten czas
         i z niecierpliwością czekają na półkolonie w przyszłym roku.

A jak bawili się uczestnicy naszych półkolonii można zobaczyć w naszej galerii.

Opracowanie i zdjęcia Marlena Bartosik