{phocagallery view=category|categoryid=224|imageid=3032|float=left|pluginlink=1}
pkolonie_w_sp11_resize

W czasie ferii zimowych  odbywały się półkolonie zimowe dla uczniów. Organizatorami byli Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Młodzi – Aktywni” oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.  Zainteresowanie imprezą było naprawdę duże – na zajęcia zapisało się 40 osób! Uczniowie mieli zapewnioną rozrywkę w godzinach 900 – 1400.  Plan półkolonii został zrealizowany w 100%, bo poza zajęciami programowymi była też duża dawka uśmiechu, którą przynieśli ze sobą uczestnicy. Celem półkolonii było zapewnienie dzieciom ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego oraz promowanie bezpiecznego i zdrowego stylu życia. Każdego dnia na dzieci czekały inne atrakcje.

Uczniowie, zapytani o swoje wrażenia, odpowiadali:

„Było super! Najbardziej podobało mi się w Fabryce Wrażeń i na basenie.”

Natalka kl. V

„ Półkolonie były bardzo fajne. Nie nudziłem się. Dzień, w którym była zabawa na Placu Wolności  był najlepszym dniem w moim życiu”.                     Oskar kl. I                                                                                  

„Półkolonie były fantastyczne. Super bawiłam się budując Świat  Elfów. Miło spędziłam czas”.                                                                                             Ada kl. IV       

„Półkolonie były fajne. Podobało mi się w kinie,  na balu karnawałowym oraz w McDonald’s”.                                                                                           Dawid kl. VI

„Półkolonie były super. Najbardziej podobało mi się w Fabryce Wrażeń   oraz w kinie. Polecam taką formę spędzania czasu”.                                Wiktoria kl. VI

„Zimowisko było bardzo fajne. Najbardziej podobało mi się   w Fabryce Wrażeń  oraz w Mc Donald’s”                                                                       Hubert kl. I

„Było  super.  Najbardziej podobało mi się w kinie”.                             

                           Julka kl. II

„Na półkoloniach było bardzo fajnie. Najbardziej podobało mi się w Fabryce Wrażeń  oraz na basenie”                                                           

                         Amelka  kl. II

„Na półkoloniach było bardzo fajnie. Najbardziej podobało mi się w  Fabryce Wrażeń  i  Mc Donald s”.                                                          

                          Ula kl. II

„Na półkoloniach było bardzo  fajnie. Podobało mi się  w Fabryce Wrażeń  oraz na basenie. Chciałabym, aby  w przyszłym roku znów były takie półkolonie”.                          

                          Marika kl. V a

Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że miło spędzili ten czas i z niecierpliwością czekają na półkolonie w przyszłym roku.

A jak bawili się uczestnicy naszych półkolonii można zobaczyć w naszej galerii zdjęćSmile

Rodzice naszych uczniów  wypowiedzieli się na temat półkolonii organizowanych w naszej szkole:

„Program, który był przygotowany przebiegał dobrze i zgodnie z planem. Wszystkie dodatkowe informacje były przekazywane z wcześniejszym wyprzedzeniem np. :

(prośba o cieplejszą odzież podczas zabawy na śniegu). Dzieci bardzo zadowolone”.

Mama Oskara  z kl. I

„Bardzo dokładne informacje przekazywane dzieciom (dokładnie wiedziały co przygotować na następny dzień). Świetnie zorganizowany czas, nie było czasu na nudę. Możliwość zobaczenia ciekawych miejsc i wzięcia udziału w interesujących imprezach”.

Mama Amelki z kl. II

„Uważam, że organizowanie półkolonii jest dobrym sposobem na spędzenie czasu wolnego przez dzieci podczas ferii. Córka bardzo zadowolona , chętnie uczestniczyła w zajęciach, nie chciała wracać do domu. Chętnie i z fascynacją opowiadała o miejscach w których była w czasie półkolonii”.

Mama Uli z kl. II