Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

Dziękuję wszystkim rodzicom, za ogromne zaangażowanie w przygotowanie swoich dzieci do Pikniku Jesiennego za super atmosferę i  zabawę .

Na wszystkich zrobiły niesamowite wrażenie przygotowane przy Państwa pomocy piękne stoiska, stroje i przepyszne potrawy z ziemniaka.

Dziękuję  wychowawcom klas za przygotowanie Pikniku i współpracę z rodzicami oraz nauczycielom za przygotowanie dzieci do występów.

Dziękuję Uczniom za piękne występy. Słowa uznania należą się także paniom organizatorkom: Marlenie Bartosik i Joannie Kucal. Niestety pogoda przeszkodziła w doprowadzeniu imprezy do końca, ale to nie jest ostatni raz. Mam nadzieję na kolejne takie rodzinne spotkania i liczę na Państwa współpracę!

Dorota Silska

Dyrektor SP 11