{phocagallery view=category|categoryid=508|imageid=6538|float=left|pluginlink=1}Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w projekcie edukacyjnym. W tym roku szkolnym pracowaliśmy nad tematem  „Sport to zdrowie”. Od listopada uczniowie przygotowywali się do prezentacji. W środę 14 maja mogliśmy podziwiać prace plastyczne, plakaty, albumy, makietyo tematyce sportowej i zdrowym trybie życia. Uczniowie przygotowali: wiersze, piosenki,  inscenizacje, wywiad z trenerem oraz prezentacje multimedialne dotyczące sportu. Przy muzyce mogliśmy podziwiać ćwiczenia z piłkami oraz pokaz aerobiku w wykonaniu grupy tanecznej z naszej szkoły. Wszyscy doskonale się bawiliśmy.Uczniowie z zainteresowaniem oglądaliwystępy swoich koleżanek  i  kolegów. Praca nad projektem nauczyła naszych uczniów współpracy, kreatywności orazsystematyczności. Dała możliwość prezentacji swoich talentów i umiejętności na forum szkoły.                                     
Opracowanie:Mirosława Gabryszak zdjęcia: Mirella Tomczak