Fotografia przedstawia uczniów klasy piątej podczas tańcu minionków.

Świąteczne popołudnie nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie wraz z rodzicami spędzili na Festynie Rodzinnym pod hasłem “Zdrowo, kolorowo, bezpiecznie”. Bogaty program festynu oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że szkoła oraz boiska wypełniły się tłumem ludzi.

Na gości czekało mnóstwo atrakcji, m.in. zamki dmuchane, stoisko Tutore (malowanie buziek, tatuaże, bański mydlane, maskotka), stoisko Stowarzyszenia Razem dla Łężyna (darmowa wata cukrowa, popcorn),  stoisko Ochotniczej Straży Pożarnej, pokaz Klubu Samuraj Konin,  stoisko proekologiczne „RAZEM DLA KLIMATU”. Uczniowie uczestniczyli w konkursach, za które przewidziano mnóstwo nagród. Dużą popularnością cieszył się  „Szkolny Master Chef”, temat:  „Jedz zdrowo i kolorowo – witaminowa moc”. 

Na scenie odbyły się pokazy talentów dzieci wokalne, teatralne i taneczne. Prowadzone były także zabawy ruchowe. Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, owocowe szaszłyki, kawa i herbata. 

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu.

Fotografia przedstawia uczennice z pomalowanymi twarzami.
Fotografia przedstawia dyrektor szkoły Małgorzatę Łechtańską i prezes Stowarzyszenia "Razem dla Łężyna" Marią Sławą Królikowską oraz nauczycielem Dariuszem Rachubińskim.
Fotografia przedstawia uczniów oraz rodziców częstujących się poczęstunkiem.