Piknik jesienny jest okazją do spotkania uczniów, rodziców, nauczycieli i absolwentów naszej szkoły. Co roku wybieramy inny temat naszego pikniku i przygotowujemy rozmaite, związane z nim, atrakcje, zapraszamy ciekawych gości. Mamy też stałe punkty programu takie jak: prezentacje wokalno-taneczne uczniów, konkursy z nagrodami. Atrakcją sprawiającą zawsze mnóstwo radości są dmuchane zamki-zjeżdżalnie, wata cukrowa. Rodzice dbają o stoisko pełne zdrowych smakołyków. Na naszym Pikniku nie brakuje ruchu. Zabawy ruchowe to świetna zabawa. A w konkurencjach, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem mogli wziąć udział wszyscy! Impreza ta nie mogłaby odbyć się bez zaangażowania nie tylko dyrekcji, p nauczycieli i pracowników, ale przede wszystkim rodziców, którzy aktywnie włączyli się we wszystkie przygotowania za co serdecznie dziękujemy!

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.