{phocagallery view=category|categoryid=909|imageid=11856|float=left|pluginlink=1} W piątek 23 września cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie – uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i wszyscy pracownicy, oraz zaproszeni goście spotkali się na boisku szkolnym, aby wspólnie spędzić czas na bezpiecznej, sportowej zabawie podczas pikniku jesiennego

Były występy artystyczne uczniów, konkursy, mnóstwo zabawy, radości, pozytywnej energii. W ten sposób społeczność szkoły pożegnała sezon letni i powitała jesień.  Najbardziej obleganymi miejscami były stoiska z pysznymi ciastami i sałatkami, które przygotowali rodzice naszych uczniów. Uśmiechnięte buzie dzieci były dowodem, że impreza zakończyła się sukcesem i co najważniejsze pogoda nam dopisała. Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za obecność i wspólną zabawę w tym dniu oraz rodzicom, dzieciom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za zaangażowanie i wspólną zabawę. Opr. Joanna Mączka, zdj. Ewa Kubsik