{phocagallery view=category|categoryid=240|imageid=3231|float=left|pluginlink=1}

Wiosna, ach to ty…!

„Mam Talent” hitem pierwszego dnia wiosny

Szkolny konkurs „Mam Talent” oraz wybory Miss i Mistera naszej szkoły zdominowały  pierwszy dzień wiosny, który obchodziliśmy  21 marca. Uczniowie zaprezentowali na forum szkoły swoje szczególne umiejętności. Mogliśmy posłuchać  piosenek, gry na instrumentach muzycznych: perkusji i keyboardzie, zobaczyć ciekawe układy taneczne i pokazy gimnastyczne.  Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Jedno jest pewne – wszyscy dobrze się bawili zarówno uczestnicy jak i publiczność. Najlepszymi okazali się jednak: Marysia Rado – kl. II, Marcin Brzeziński – kl. Vb, Julia Banaszak – kl. II, Ada Gabryś – kl. IV, Gabrysia Chojnacka – kl. I, Hubert Wiśniewski – kl. IV, Wiktoria Arent, Karolina Cybart i Aleksandra Borowiak z kl. Va i b oraz Dawid Zakręta z kl. IV. Natomiast Miss i Misterem szkoły zostali Marta Śliwińska i Arek Babacz. GRATULUJEMY!

                                                                                                                     oprac. Ewa Kubsik

zdjęcia Ewa Kubsik

                                                                                                                                                                          filmy Marlena Bartosik