{phocagallery view=category|categoryid=30|imageid=301|float=left|pluginlink=1}

Wiosna, ach to Ty!

19 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji uczniowie klasy III a przygotowali występ artystyczny, który został wzbogacony wiosennymi piosenkami w wykonaniu uczniów klasy I. W ciągu całego dnia lekcje były prowadzone przez dzieci (w obecności nauczycieli). Zorganizowano także konkurs na najbardziej oryginalny plakat wiosenny.

Tutaj niepokonani byli uczniowie z klasy II w kategorii klas I-III i uczniowie z klasy VI w kategorii klas IV-VI. Dzień uświetnił program „Szkolny Mam Talent”, w którym Hubert Wiśniewski z kl. II a także uczennice kl. IV: Karolina Barczykowska, Wiktoria Kaliszewska i Weronika Chorzewska wykonując swoje pokazy taneczne okazali się niedoścignieni i zdobyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Występ i zabawy wiosenne zostały przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły mgr Mariolę Gostyńską i mgr Ewę Kapelę.