{phocagallery view=category|categoryid=398|imageid=5246|float=left|pluginlink=1}22 maja 2013r., pochmurny, deszczowy dzień nie przeszkodził dzielnym pierwszakom wyprawić się do krainy kwiatów. Na zaproszenie p. Edyty Konieczki udaliśmy się do kwiaciarni w Gosławicach, w której mama Michała pracuje. Dzieci miały okazję zwiedzenia wnętrz szklarni oraz wysłuchania wielu cennych informacji od Pani Edyty na temat uprawy roślin ozdobnych. Czekała na nich również niespodzianka: miały możliwość przygotować się na nadchodzące Święto Mam. Z radością zabawiły się we florystów i uszykowały koszyczki z kwiatkiem dla swoich mam. A na zakończenie pełnego wrażeń dnia otrzymały słodkie co nieco i drobny prezencik upamiętniający wizytę w kwiaciarni. Serdecznie dziękujemy Pani  Edycie i Państwu Kuznowiczom za ciekawą lekcję przyrody, a paniom:
M. Krzyżak, B. Staciwa, A. Lipińskiej i I. Pawlikowskiej za opiekę i pomoc.

Opr. i zdj. M.Maćkowiak