My uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Floriana Marciniaka w Koninie – uroczyście ślubujemy:

 

 

BYĆ DOBRYMI POLAKAMI,

DBAĆ O DOBRE IMIĘ

SWOJEJ KLASY I SZKOŁY.                                

 

BĘDZIEMY UCZYĆ SIĘ W SZKOLE

JAK KOCHAĆ OJCZYZNĘ,

JAK DLA NIEJ PRACOWAĆ KIEDY UROŚNIEMY!     

 

BĘDZIEMY SIĘ STARAĆ BYĆ DOBRYMI KOLEGAMI,

SWYM ZACHOWANIEM I NAUKĄ

SPRAWIAĆ RADOŚĆ

RODZICOM I NAUCZYCIELOM!

{phocagallery view=category|categoryid=956|imageid=12404|float=left|pluginlink=1}Tymi słowami, 29 października 2018 r. uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej 11 w Koninie złożyli uroczyste ślubowanie. Mimo dużej tremy wszystko wypadło znakomicie. Nie sposób było oderwać oczu od dzieci, które świetnie prezentowały się w stroju galowym oraz  uczniowskich biretach. W programie artystycznym kandydaci na rycerzy – uczniów musieli wykazać się umiejętnościami i wiedzą, aby zyskać przychylność króla i królowej Krainy Wiedzy. Pierwszaki z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie  przysięgi uczniowskiej. Po ślubowaniu każdy dostąpił zaszczytu Pasowania na Ucznia dokonanego symbolicznym ołówkiem przez Panią Dyrektor Małgorzatę Łechtańską. Na zakończenie uroczystości rodzice, goście oraz uczniowie klasy II i III wręczyli pierwszoklasistom upominki. Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów! Niech zapał do nauki nigdy Was nie opuszcza, a radości dzieciństwa towarzyszy uśmiech i dobry humor!