Fotografia przedstawia uczniów klasy ósmej oraz rodziców przy Bazylice w Licheniu.

Dnia 27 września uczniowie klasy ósmej Sp 11 w Koninie wzięli udział w Dziecezjalnej Pielgrzymce Młodzieży do Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu. Główne hasło pielgrzymki to „Wierzę w Kościół Chrystusa”. Przed Eucharystią nasza młodzież wzięła udział w ewangelizacji przeprowadzonej przez ks. Janusza Bartczaka. Dziękujemy rodzicom za ich obecność i okazaną pomoc. Uczniom klasy 8 za mile spędzony wspólnie czas i nieustanne motywowanie do większej aktywności fizycznej dzięki Wam wiemy, że żadna piesza wyprawa nie będzie nam straszna.

Fotografia przedstawia uczniów klasy ósmej oraz rodziców na moście przy Bernardynce.
Fotografia przedstawia uczniów podczas drogi do Lichenia.