{phocagallery view=category|categoryid=699|imageid=9065|float=left|pluginlink=1}2 czerwca obchodziliśmy uroczystość „ Jan   Paweł II – Pielgrzym Pokoju, Miłości i Nadziei  ”. Rok po ogłoszeniu Jana Pawła II Świętym najmłodsi  uczniowie z naszej szkoły i dzieci z Przedszkola nr 14 w sposób szczególny chcieli przybliżyć  postać  Papieża.  Każdy z nas ma za co dziękować Janowi Pawłowi II , każdy z nas zatem w sposób osobisty uczestniczył w tym wydarzeniu. Jan Paweł II był i będzie autorytetem dla osób zarówno wierzących jak i niewierzących. Jak nikt inny swoim życiem świadczył o miłości Jezusa Chrystusa.  Naturalność dzieci wyrażana w wierszach i piosenkach, ich prywatne listy pisane do Ojca Świętego uczyniły to popołudnie wyjątkowym. Dziękujemy Wszystkim tym, którzy zechcieli uczestniczyć wraz z nami w tym wydarzeniu.

Opr. M. Radke