{phocagallery view=category|categoryid=829|imageid=10870|float=left|pluginlink=1}10 lutego 2016r.  odbyła się lekcja otwarta z matematyki.  Zajęcia miały na celu pokazanie, jak ważna i przyjemna jest nauka matematyki. Temat: Okrąg i koło – zadania. Uczniowie pracowali bardzo sprawnie. Zajęcia prowadzone były z wykorzystaniem technologii informatycznych. Dobre tempo pracy pomogło zrealizować założone cele i zdobyć wymagane umiejętności: rozumienie pojęć matematycznych-rozróżniać wśród figur koło i okrąg, posługiwać się cyrklem, wyróżniać w kole i okręgu środek, promień, średnicę i cięciwę, stosować zależność między promieniem i średnicą okręgu oraz koła, stosować  wiadomości o kole i okręgu w zadaniach. Dzieci ćwiczyły logiczne myślenie, pamięć i koncentrację uwagi. Wszystkie dzieci były zaangażowane w tok lekcji i chętnie podejmowały kolejne wyzwania. Lekcję prowadził  Jakub Rakowski.