{phocagallery view=category|categoryid=613|imageid=8101|float=left|pluginlink=1}Była raz sobie gwiazdka, której marzeniem było, by zamienić się w śnieżynkę. Była raz sobie choinka, która marzyła o pięknym, świątecznym stroju. Czy marzenia gwiazdki i choinki się spełniły?

Dzieci z klas I-III miały okazję dowiedzieć się słuchając świątecznych historii czytanych przez dr Krzysztofa Wereszczyńskiego, dyrektora Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Koninie i p. Edyty Miski-Mazgajczyk – doradcy metodycznego. Choinka doczekała się kolorowego, świątecznego łańcucha wykonanego przez dzieci i gości, a śnieżynka stała się gwiazdą zdobiącą jej czubek. Marzenia się spełniają, wystarczy mocno wierzyć.

M.Maćkowiak, zdj. M. Bartosik