OD WADOWIC DO WATYKANU, AŻ PO ŻYCIE WIECZNE

– Trudno sobie wyobrazić dzieje naszej Ojczyzny i Kościoła ostatnich kilku dziesięcioleci bez tego, co wniósł w te dzieje błogosławiony papież Jan Paweł II.

ks. kard. Dziwisz.

Przygotowanie do uroczystości – KANONIZACJA JANA PAWŁA II – 27 kwietnia 2014r.

{phocagallery view=category|categoryid=441|imageid=5684|float=left|pluginlink=1}Na lekcjach religii uczniowie klas I – VI w ramach dzielenia się wiedzą  wspominali  postać błogosławionego Jana Pawła II. Przygotowali materiały dotyczące jego nauki, życia, pielgrzymek, twórczości i zainteresowań. Wykonali plakaty, albumy oraz prezentacje multimedialne. Swoje pracy zaprezentowali na holu szkolnym. W ten sposób pogłębili wiedzę na temat życia i nauki wielkiego Polaka – Człowieka, który zmienił oblicze Kościoła i historii Polski.

Opracowanie i zdjęcia: A. Czechowska